Прийом макулатури у Луцьку

Опубликовано в Пункты приема макулатуры в Украине | Нет комментариев

Прийом макулатури у Луцьку

Для такого міста, як Луцьк значення макулатури не є мізерним — діяльність автомобільного та спиртогорілчаного заводів, кондитерська фабрика — цим підприємствам потрібен папір, упаковки, етикетки, листівки та багато іншої паперової продукції, що виникає в процесі вторинної переробки. Однак, чи достатньо цієї продукції для повноцінної діяльності підприємств, без послуг імпорту, ще варто посперечатись.

Луцьк — місто парків, скверів та просторих вуличок. Бруд та сміття йому ні до чого. Організувати пункт по збору макулатури можна і самому — потрібно знайти приміщення, розрекламувати пункт, обходячи офіси чи підприємства, які активно використовують паперову продукцію та запастись автомобілем, щоб усе це збирати по всьому місту.

Ціна на макулатуру та пункти прийому макулатури в Луцьку

Ціна на макулатуру в Луцьку складає 0,20 – 0,70 грн за кілограм. Приватні підприємці готові дати більше, Вам потрібно лиш знайти їх. Здати макулатуру у Луцьку можна ПП «Лотос-Плюс» за адресою вул. Ковельська (в районі митниці) або подзвонивши по номерам телефону (0332) 2-71-04, +38 (063) 309-52-98.

Знаєте, де ще можна здати макулатуру в Луцьку? Пишіть в коментарях!

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *